10102.
42. Lezárult nagyaukció
Festmény, műtárgy, papírrégiség TEREMÁRVERÉS tételei
80 000 Ft
207,25 EUR, 228,57 USD
Horner, Susan: Hungary and Its Revolutions from the Earliest Period to the Nineteenth Century. With a Memoir of Louis Kossuth. By E. O. S. London, 1854. Henry G. Bohn. 1t. (Kossuth acélmetszetű mellképe)+XX+556p. Díszesen aranyozott, bőrkötésben. Sérült gerinccel. Márványozott lapszélekkel. Hozzá: Kossuth Lajos autográf ALÁÍRÁSA kivágáson!