10204.
42. Lezárult nagyaukció
Festmény, műtárgy, papírrégiség TEREMÁRVERÉS tételei
80 000 Ft
Ikon - Nagy Deészisz. Orosz ikonfestő, 18. sz. vége - 19. sz. első fele, tojástempera, fa, sérüléssel, hiánnyal, 31,5x27,5 cm