10334.
42. Lezárult nagyaukció
Festmény, műtárgy, papírrégiség TEREMÁRVERÉS tételei
260 000 Ft
Kárpáti Tamás (1949-): Kezdet (1970-es vagy 80-as évek). Olaj, vászon, hátoldalán jelzett és töredékes Műcsarnok raglappal, fakeretben, 40x35 cm. / oil on canvas, signed on the reverse, with damaged exhibiton label on the reverse