10327.
42. Lezárult nagyaukció
Festmény, műtárgy, papírrégiség TEREMÁRVERÉS tételei
120 000 Ft
Kass János (1927-2010): össz. 23 db rajz. Klf. technikák, papír, 19 db jelzett, néhány kevés kivételével 1955-70 közötti datálással, többségében papírra vagy kartonra ragasztva. 17x7,5 és 41,5x30,5 cm közötti méretekben. A tételhez tartozik 2 db fotó, egy Kass Jánosnak küldött képeslap valamint néhány Kass János katalógustöredék. Korai munkák az életműből, közte egy absztrakt gyűjtői ritkasággal 1959-ből! Néhány kevés lap kissé sérült.