10318.
42. Lezárult nagyaukció
Festmény, műtárgy, papírrégiség TEREMÁRVERÉS tételei
120 000 Ft
Kató Kálmán (1876-1946): Budapesti panoráma a Lánchíddal. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. Antik, korabeli, kissé sérült fakeretben, 50×67,5 cm / oil on wood, signed, framed