10321.
42. Lezárult nagyaukció
Festmény, műtárgy, papírrégiség TEREMÁRVERÉS tételei
120 000 Ft
17
Kernstok Károly (1873-1940): Vízparton ülő nő/Tájkép merengő nővel. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent: KK. Hátoldalán Balassa Bálint Múzeum, Esztergomi magángyűjtők kiállítása, 1961 raglapjával és egy további címkével. Üvegezett fakeretben. 27,5x23 cm/ watercolour on paper, signed, with exhibition label from 1961 on the reverse, framed. 27,5x23 cm