10106.
42. Lezárult nagyaukció
Festmény, műtárgy, papírrégiség TEREMÁRVERÉS tételei
60 000 Ft
155,44 EUR, 171,43 USD
Király Pál: Dacia provincia Augusti I-II. köt. Történeti Nép- és Földrajzi Könyvtár XLVII-XLVIII. köt. Nagybecskerek, 1893-1894, Pleitz Fer. Pál, X+436 p.+ 3 (képtáblák) t.+3 (térképek, közte 1 színes kihajtható) t. ; VI+624 p.+ 5 (közte 3 színessel) t. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Előszóval, függelékkel, néhány magyar, latin, német, görög nyelvű lábjegyzettel és részletes tartalomjegyzékkel kiegészített kötetek. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, kopott, foltos gerinccel.