10235.
42. Lezárult nagyaukció
Festmény, műtárgy, papírrégiség TEREMÁRVERÉS tételei
300 000 Ft
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975): Fürdőző nő. Patinázott bronz, márvány talapzaton. Jelzett, 1/9 darabszám megjelöléssel, minimális kopottsággal, m: 34,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!