10329.
42. Lezárult nagyaukció
Festmény, műtárgy, papírrégiség TEREMÁRVERÉS tételei
550 000 Ft
Klimó Károly (1936-): Narancsok és sárgák (cím nélkül), 2011. Olaj, fa, jelezve jobbra lent. 98x127 cm. Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Károly Klimó (1936-): Oranges and yellows (untitled), 2011. Oil on wood, signed lower right. Framed. 98x127 cm. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!