10115.
42. Lezárult nagyaukció
Festmény, műtárgy, papírrégiség TEREMÁRVERÉS tételei
20 000 Ft
51,81 EUR, 57,14 USD
Kún Andor. 61 in Waffen. Kriegs-album des k. u. k. Infanterieregiments Nr. 61. (1914-1917.) Temesvár, 1918. Pollatsek. 1 t + [3]+528 p.+7 t.. Kiadói papírkötésben, első két lap kissé sérült. A címlapverzón 12 rézkarcot említ a könyv. azonban csak 8 jelent meg / some damage on the first 2 pages