10315.
42. Lezárult nagyaukció
Festmény, műtárgy, papírrégiség TEREMÁRVERÉS tételei
900 000 Ft
Mednyánszky László, báró (1852-1919): Hegyi patak. Olaj, fa, j.j.l.: Mednyánszky, hátoldalán MNG bírálati szám: 2007/979, restaurált. Fakeretben. 26,5x35,5 cm. Az MNG bírálat szerint "Mednyánszky László jelzett olajvázlata. / oil on wood, signed lower right, restored, with Hungarian National Gallery jury no. 2007/979 on the reverse, restored framed, 26,5x35,5 cm. According to the Hungarian National Gallery jury "László Mednyánszky's signed study."