10212.
42. Lezárult nagyaukció
Festmény, műtárgy, papírrégiség TEREMÁRVERÉS tételei
360 000 Ft
Ortodox tömjénfüstölő. cca XV-XVI. sz., Szerbia / Románia. Aranyozott fém, részben ezüst (Ag) szerelékkel, borostyán berakásokkal, jelzés nélkül, sérült. Többek között a Keresztre feszítés jelenetével, Oransszal, Szent György, Szent Péter és Szent Pál, Szűz Mária megjelenítésével díszítve, füstölő m:cca 15 cm, teljes hossza lánccal cca 75 cm