10303.
42. Lezárult nagyaukció
Festmény, műtárgy, papírrégiség TEREMÁRVERÉS tételei
420 000 Ft
1 088,08 EUR, 1 200,00 USD
Ottó László (1966-): Festmény (1), 2006. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Proveniencia: Haraszty-gyűjtemény. 80×80 cm. / Acrylic on canvas, signed on the reverse.