10114.
42. Lezárult nagyaukció
Festmény, műtárgy, papírrégiség TEREMÁRVERÉS tételei
20 000 Ft
51,81 EUR, 57,14 USD
Sassy Csaba - Réti Béla: A volt M. Kir. Miskolci 10. honvéd gyalogezred világháborús emlékalbuma. Összeállította: ~, ~. Miskolc, 1939. Ludvig István könyvnyomdája. 380 p. Szövegközti képekkel illusztrálva. A 207. oldaltól fényképes életrajzokkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, igényesen pótolt, aranyozott bőr gerinccel.