10120.
42. Lezárult nagyaukció
Festmény, műtárgy, papírrégiség TEREMÁRVERÉS tételei
20 000 Ft
51,81 EUR, 57,14 USD
Schreiber Dániel: A német rendőrség. Írta: Dr. - - budapesti rendőrfogalmazó. Előszóval ellátta: Dr. Dorning Henrik budapesti főkapitány helyettes. Bp., 1922., nyn., 400 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az utolsó lap és a címlap javított. Rendkívül ritka! Aukción még nem szerepelt!