10107.
42. Lezárult nagyaukció
Festmény, műtárgy, papírrégiség TEREMÁRVERÉS tételei
40 000 Ft
103,63 EUR, 114,29 USD
Szilágyi Sándor: Erdélyország története tekintettel mivelődésére. I-II. köt. Pest, 1866, Heckenast Gusztáv kiadása és nyomása, 1 (díszcímlap, Báthori István kőnyomatú portréja) t.+XV+462+2 p.; 1 (díszcímlap, Bethlen Gábor kőnyomatú portréja) t.+VIII+511 p. Első kiadás. Átkötött aranyozott gerincű egészvászon-kötés, mintás lapélekkel, foxing foltos lapokkal, jó állapotban.