10317.
42. Lezárult nagyaukció
Festmény, műtárgy, papírrégiség TEREMÁRVERÉS tételei
150 000 Ft
10
Tipary Dezső (1887-1967): Dunapart, háttérben Esztergom, 1925. Pasztell, karton, jelzett. Üvegezett fakeretben. 46,5x59,5 cm / Dezső Tipary (1887-1967): Banks of the Danube, with Esztergom in the background. Pastell on paper, signed. Framed, 46,5x59,5 cm