10119.
42. Lezárult nagyaukció
Festmény, műtárgy, papírrégiség TEREMÁRVERÉS tételei
20 000 Ft
Tisza Miksa: Magyarország rendőrségének története. Pécs, 1925,"Haladás", 395+3 p. Második, bővített kiadás. Átkötött kissé kopott egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, az elülső szennylapon szakadással, törésnyommal, régi intézményi bélyegzéssel. Rendkívül ritka!