10224.
42. Lezárult nagyaukció
Festmény, műtárgy, papírrégiség TEREMÁRVERÉS tételei
20 000 Ft
Tuniszi tevesoros kelim. cca 20. sz. második fele, Tunézia, ritka futó állatsoros mintákkal, sérülésekkel, 188x132 cm /// "A felvetőszál fehér gyapjú. Sűrűsége 35/10 cm. Alján az indító kelim nyomokban, felül megcsonkítva. Színei: fekete, fehér, vörös, lila, porosz- és világoskék, zöld."