10104.
42. Lezárult nagyaukció
Festmény, műtárgy, papírrégiség TEREMÁRVERÉS tételei
30 000 Ft
77,72 EUR, 85,71 USD
Vargyas Endre: Magyar szabadságharcz története 1848-49-ben. Első kiadás! Pesten, 1869. Heckenest Gusztáv. 1 t. (Kossuth fametszetes portréja), metszett díszcímlap, 467 l. Szövegközti és egészoldalas kihajtható fametszetű képekkel gazdagon illusztrálva. Korabeli aranyozott félvászon-kötésben.