Festmény, műtárgy, papírrégiség TEREMÁRVERÉS tételei

Tételek száma: 232

Ikon - Nagy Deészisz. Orosz ikonfestő, 18. sz. vége - 19. sz. első fele, tojástempera, fa, sérüléssel, hiánnyal, 31,5x27,5 cm
10204.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57

10206.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57

10207.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43
16

Fali téka. Harta, 1884. Festett, faragott fenyőfa két fiókkal, tulajdonosi felirattal: "Konrad Leitert / Maria Reiber". Oldalán és elszórtan festett olasz korsó és belőle kinövő olasz virágfüzér motívumok, pakolórész sarkainál jellegzetes kétszínű négyzet díszítéssel. Elszórtan kisebb restaurálással, sérüléssel, anyagelengedéssel, cca 90x75x23 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10208.

Fali téka. Harta, 1884. Festett, faragott fenyőfa két fiókkal, tulajdonosi felirattal: "Konrad Leitert / Maria Reiber". Oldalán és elszórtan festett olasz korsó és belőle kinövő olasz virágfüzér motívumok, pakolórész sarkainál jellegzetes kétszínű négyzet díszítéssel. Elszórtan kisebb restaurálással, sérüléssel, anyagelengedéssel, cca 90x75x23 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / O...

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71
10

Fajka János (1935): Párok, mesealakok. Tűzzománc, fémlemez, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Motivart címkéjével, fakeretben. Tetején enyhén foltos. 59×39 cm
10209.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
246,11
271,43

Mamluk váza. Szíria, 19. sz. vége, bronz, ezüst (Ag), réz, m: 22,5 cm
10210.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
168,39
185,71

Puttó. cca XIX. sz., feltételezhetően magyar szobrász, faragott fa, átfestve, kopásokkal, m: 51 cm
10211.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86

Ortodox tömjénfüstölő. cca XV-XVI. sz., Szerbia / Románia. Aranyozott fém, részben ezüst (Ag) szerelékkel, borostyán berakásokkal, jelzés nélkül, sérült. Többek között a Keresztre feszítés jelenetével, Oransszal, Szent György, Szent Péter és Szent Pál, Szűz Mária megjelenítésével díszítve, füstölő m:cca 15 cm, teljes hossza lánccal cca 75 cm
10212.

Kikiáltási ár:
360 000 Ft
932,64
1 028,57

1889 Izraelita Nőegylet Bálja a Vigadóban, díszes táncrend, ceruzával, szép állapotban, 20x10 cm. / Dance card from Jewish Women's Association Ball, in good condition, 20x10 cm
10213.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
114,29

Geneve 14K arany (Au) kvarc karóra, 14k arany szíjjal. jelzett, hibátlan számlappal, elem nélkül 30x25 mm, br: 55,4 g.
10214.

Kikiáltási ár:
500 000 Ft
1 295,34
1 428,57

Carillon negyedütős, kronográfos zsebóra 14K arany (Au) fedeles zsebóra, jelzett arany porvédő, működő, gyönyörű állapotban. d: 55 mm br 121 g. / Carillon quarter repeater chronograph pocket watch 14K gold (Au) cover pocket watch, marked gold dust cover, working, beautiful condition. d: 55 mm br 121 g
10215.

Kikiáltási ár:
800 000 Ft
2 072,54
2 285,71

Torziós ingás asztali óra. Türkiz színű zománc számlappal, zománcozott ingasúllyal. Számlap hibátlan, súly egyik golyóján lepattanás, eredeti formába fújt üveg búra, lepattanásokkal m:31 cm. Nem működik.
10216.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
114,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft