Festmény, műtárgy, papírrégiség TEREMÁRVERÉS tételei

Tételek száma: 232

Freytag Zoltán (Gödreszentmárton, 1901 - Budapest, 1983): Continuo, 1966  olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán Freytag 66 Continuo, Kiállítva: Freytag Zoltán festőművész kiállítása, Budapest, Műcsarnok, 1977. szeptember 2.-25. 130 X 90 cm Minimális felületi sérüléssel. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10260.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
259,07
285,71

Kondor Béla (1931-1972): Ülő alak és angyal. Toll, papír jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 14x9,5 cm.
10261.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
466,32
514,29

10262.

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
621,76
685,71

Korniss Dezső (1908-1984): Fej, 1930 körül. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Reprodukálva: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria. 277. o. Üvegezett fakeretben. Lapszéli javításokkal. 22×17 cm. / pencil on paper on paper, unsigned, reprudced in the book: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria, page 277. With minor restorations on the edge of the paper. Framed.
10263.

Korniss Dezső (1908-1984): Fej, 1930 körül. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Reprodukálva: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria. 277. o. Üvegezett fakeretben. Lapszéli javításokkal. 22×17 cm. / pencil on paper on paper, unsigned, reprudced in the book: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. ...

Kikiáltási ár:
380 000 Ft
984,46
1 085,71

Győrffy Sándor (1951-): Hommage a M. N. L. (Moholy-Nagy László) No. 1, 2011. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Reprodukálva: Győrffy Sándor: A csend pillanata . Festmények 1987-2013. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2014, 116. oldal. 60×50 cm. / Sándor Győrffy (1951-): Hommage a M. N. L. (Moholy-Nagy László) No. 1, 2011. Acrylic on canvas, signed on the reverse, Reproduced in the book: Sándor Győrffy: A csend pillanata (The Moment of silence). Festmények (Paintings) 1987-2013, page 116. 60x50 cm.
10264.

Győrffy Sándor (1951-): Hommage a M. N. L. (Moholy-Nagy László) No. 1, 2011. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Reprodukálva: Győrffy Sándor: A csend pillanata . Festmények 1987-2013. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2014, 116. oldal. 60×50 cm. / Sándor Győrffy (1951-): Hommage a M. N. L. (Moholy-Nagy László) No. 1, 2011. Acrylic on canvas, signed on the reverse, Reproduced in th...

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
310,88
342,86

Ifj. Guti József Soma (1946-): Pihenő gladiátorok, 1986. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész címkéjén autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 55x70 cm.
10265.

Kikiáltási ár:
130 000 Ft
336,79
371,43

Mácsai István (1922- 2005): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat cimkéjével. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm. Mácsai István életművének egy korai, színekben pompázó, kimagasló kvalitású alkotása, feltehetően az 1950-es évek végéről. Gyönyörű gyűjtői darab! / Mácsai István (1922-2005): Still life. Oil on canvas, signed lower right. With Képcsarnok Company label on the reverse. Framed, 60×80 cm
10266.

Mácsai István (1922- 2005): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat cimkéjével. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm. Mácsai István életművének egy korai, színekben pompázó, kimagasló kvalitású alkotása, feltehetően az 1950-es évek végéről. Gyönyörű gyűjtői darab! / Mácsai István (1922-2005): Still life. Oil on canvas, signed lower right. With Képcsarnok Company labe...

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
725,39
800,00

Maurer Dóra (1937-): TV-nézők. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Proveniencia: Haraszty Gyűjtemény, üvegezett keretben. 17x21,5 cm.
10267.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
518,13
571,43

Gellér B. István (1946-2018), 2 db mű: Gesztusok, 1969. Monotípia, papír, mindkettő jelzett a hátoldalán. Paszpartuban. 29x20,5 cm.
10268.

Kikiáltási ár:
380 000 Ft
984,46
1 085,71

Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Europe's art climatic, 1986. Vegyes technika, kollázs, applikáció, karton. Jelezve jobbra középen lent: SR 1986. Plexi tárlóban. Egyik applikáció kissé elvált. 60x80 cm/ mixed technique on board, signed
10269.

Kikiáltási ár:
950 000 Ft
2 461,14
2 714,29

10270.

Kikiáltási ár:
500 000 Ft
1 295,34
1 428,57

10271.

Gyarmathy Tihamér (1915 - 2005) emlékére: 12 lapos grafikai mappa, Budapest 2005. Különböző sokszorosító grafikai technikák (8db rézkarc, 3db cinkográfia, 1db linómetszet), merített papír. Jelezve laponként GY szárazpecséttel, 10/50 számozással. Lapméret: 61×69,5 cm. Eredeti, kiadói bársonykötésű mappában, borítón Gyarmathy Tihamér bronz domborművével. Kiadói kísérő füzettel, amely egyben attest (...

Kikiáltási ár:
420 000 Ft
1 088,08
1 200,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft