Festmény, műtárgy, papírrégiség TEREMÁRVERÉS tételei

Tételek száma: 232

Konok Tamás (1930-2020): 6 db lapból álló mappa, 1991. Szitanyomat, papír, mindegyik jelzett és számozott 22/40. Kiadói papírmappában és kísérő szöveggel. Komplett, hiánytalan gyűjtői ritkaság! 28×28 cm
10272.

Kikiáltási ár:
750 000 Ft
1 943,01
2 142,86

Zalavári József (1955-): Colour dialog II., 2020 Alumínium eloxal. Jelzett a hátoldalán. 52x51 cm. / aluminium eloxal, signed on the reverse
10273.

Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1 036,27
1 142,86

Nádler István (1938-): Nyomok, 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Jelzett. Számozott: 3/30. 49x68,5 cm. Paszpartuban. Mindössze 30 példányban készült gyűjtői ritkaság! / István Nádler (1938-): Traces, 1982. Serigraphy on paper, signed, numbered: 3/30, in passepartout. 49x68,5 cm.
10274.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
725,39
800,00

10275.

Kikiáltási ár:
500 000 Ft
1 295,34
1 428,57

feLugossy László (1947-): Kódnélküli kép, 2014. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 70x50 cm. Proveniencia: korábban Gergely Iván közgazdász gyűjteményében. / oil on canvas, signed on the reverse
10276.

Kikiáltási ár:
300 000 Ft
777,20
857,14

ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Vasarely maszk, 2008-2022. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, próbanyomat, 50×66 cm. Lap alján a művész szárazpecsétjével.
10277.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
310,88
342,86

10278.

Kikiáltási ár:
320 000 Ft
829,02
914,29

Maurer Dóra (1937-): B 12, 1971. Akvatinta, mezzotinto, papír. Jelzett. 47x25 cm. Paszpartuban. Párdarabja reprodukálva: Maurer Dóra grafikai munkássága 1957-1981 - Nyomhagyás / nyomtatás, 144. Bp., 2017, Magyar Képzőművészeti Egyetem 47x25 cm / Dóra Maurer (1937-): B 12, 1971. Aquatint and mezzotint on paper, signed, in passepartout. 47x25 cm.
10279.

Kikiáltási ár:
550 000 Ft
1 424,87
1 571,43

Hetey Katalin (1924-2010), 6 db grafika: Geometrikus kompozíciók. Szitanyomat, papír. Mindegyik Jelzett. Mindegyik számozott (1/40). Lapméret: 54x43 cm. Készült a Vasarely Múzeum grafikai műhelyében, 1992-ben. Kiadói papírmappában és kísérő szöveggel. Komplett, hiánytalan, becses gyűjtői ritkaság. A 40 számozott példány közül az első példányok! / 6 serigraphies on paper, all signed, all numbered (1/40). Sheet size: 54x43 cm. In original folder and with original text.
10280.

Hetey Katalin (1924-2010), 6 db grafika: Geometrikus kompozíciók. Szitanyomat, papír. Mindegyik Jelzett. Mindegyik számozott (1/40). Lapméret: 54x43 cm. Készült a Vasarely Múzeum grafikai műhelyében, 1992-ben. Kiadói papírmappában és kísérő szöveggel. Komplett, hiánytalan, becses gyűjtői ritkaság. A 40 számozott példány közül az első példányok! / 6 serigraphies on paper, all signed, all numbered (...

Kikiáltási ár:
220 000 Ft
569,95
628,57

Kondor Béla (1931-1972): Bukás. Tus, toll, papír, jelezve jobbra középen lent. Üvegezett fakeretben. 13,5x18,5 cm.
10281.

Kikiáltási ár:
190 000 Ft
492,23
542,86
22

Joseph Kádár (1936-2019): Geometrikus kompozíció. Akril, fa, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 55×46 cm.
10282.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
466,32
514,29

Misch Ádám (1935-1995): Nyáron. Olaj, kréta, ceruza, farost, jelezve középen lent (Misch), hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 1980 körül. Reprodukálva: Matzon Ákos, Korb Angéla (szerk.): Triga. Dreiergespann, hármasfogat. Josef Bartl, Adam Misch, Antal Lux. Bp., 2015, VUdAK. 38. oldal. 70×50 cm. Kiállítva: Misch Ádám emlékkiállítás, 2020, Magyarországi Németek Háza, Budapest. Fakeretben. / Ádám Misch (1935-1995): Summertime. Oil, chalk, pencil on wood fiber, signed (Misch), with Képcsarnok Company label on the reverse. Reproduced in the book: Ákos Matzon, Angéla Korb (szerk.): Triga. Dreiergespann, hármasfogat. Josef Bartl, Adam Misch, Antal Lux. Bp., 2015, VUdAK. Page 38. Exhibited: Adam Misch memorial exhibition, 2020, Budapest. 70×50 cm. Framed
10283.

Misch Ádám (1935-1995): Nyáron. Olaj, kréta, ceruza, farost, jelezve középen lent (Misch), hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 1980 körül. Reprodukálva: Matzon Ákos, Korb Angéla (szerk.): Triga. Dreiergespann, hármasfogat. Josef Bartl, Adam Misch, Antal Lux. Bp., 2015, VUdAK. 38. oldal. 70×50 cm. Kiállítva: Misch Ádám emlékkiállítás, 2020, Magyarországi Németek Háza, Budapest. Fakeretben. /...

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
725,39
800,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft