Konok Tamás (1930-2020): 6 db lapból álló mappa, 1991. Szitanyomat, papír, mindegyik jelzett és számozott 22/40. Kiadói papírmappában és kísérő szöveggel. Komplett, hiánytalan gyűjtői ritkaság! 28×28 cm
Nádler István (1938-): Nyomok, 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Jelzett. Számozott: 3/30. 49x68,5 cm. Paszpartuban. Mindössze 30 példányban készült gyűjtői ritkaság! / István Nádler (1938-): Traces, 1982. Serigraphy on paper, signed, numbered: 3/30, in passepartout. 49x68,5 cm.
Aknay János (1949): Festőangyal. Akril, vászon, faroston. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 80x70 cm. Fakeretben. / acrylic on canvas, mounted on wood fibre, signed lower right, with autograph description on the reverse, framed. 80x70 cm.
feLugossy László (1947-): Kódnélküli kép, 2014. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 70x50 cm. Proveniencia: korábban Gergely Iván közgazdász gyűjteményében. / oil on canvas, signed on the reverse
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Vasarely maszk, 2008-2022. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, próbanyomat, 50×66 cm. Lap alján a művész szárazpecsétjével.
Maurer Dóra (1937-): B 12, 1971. Akvatinta, mezzotinto, papír. Jelzett. 47x25 cm. Paszpartuban. Párdarabja reprodukálva: Maurer Dóra grafikai munkássága 1957-1981 - Nyomhagyás / nyomtatás, 144. Bp., 2017, Magyar Képzőművészeti Egyetem 47x25 cm / Dóra Maurer (1937-): B 12, 1971. Aquatint and mezzotint on paper, signed, in passepartout. 47x25 cm.
Hetey Katalin (1924-2010), 6 db grafika: Geometrikus kompozíciók. Szitanyomat, papír. Mindegyik Jelzett. Mindegyik számozott (1/40). Lapméret: 54x43 cm. Készült a Vasarely Múzeum grafikai műhelyében, 1992-ben. Kiadói papírmappában és kísérő szöveggel. Komplett, hiánytalan, becses gyűjtői ritkaság. A 40 számozott példány közül az első példányok! / 6 serigraphies on paper, all signed, all numbered (...