Bartl József (1932-2013): Jelek és fejek. Akril, farost, jelezve jobbra lent: Bartl 89. Hátoldalán autográf felirattal: Bartl 89, Jelek és fejek. Fakeretben. 30x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK!/ acrylic on fibre board, signed lower right, with autograph description on the reverse, framed. 30x100 cm ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
Hencze Tamás (1938-2018): Háromszögletű tér I., 1980. Ofszetfesték, karton, jelzett. 88x66 cm. Reprodukálva: Hajdu István: Gondolat girlandok Hencze Tamásnak. Formázott képek a 80-as évek elejéről. Bp., 2015., Galéria Neon (oldalszám nélkül) Üvegezett fakeretben. / Tamás Hencze (1938-2018): Rectangular space I. Offset paint on paper, signed, 88x66 cm. Reproduced in the book: Hajdu István: Gondolat...
Hommage a Széchenyi. Supka Magdolna és Kosáry Domokos előszavával. H., é., ny. n. 2 lev. (előszó), 1 lev. (a művészek rövid bemutatása), 12 t. Almásy Aladár, Gaál József, Kárpáti Tamás, Korányi Gábor, Muzsnay Ákos, Parádi Tamás, Prutkay Péter, Püspöky István, Somogyi Győző, Szabados Árpád, Szabó Tamás és Szemethy Imre egy-egy sokszorosított grafikája, paszpartuban, a művész aláírásával, 19x29 és 2...
Bak Imre (1939-2022): Csapdáink, 1982. Szitanyomat, papír. Jelezve jobbbra lent (ceruzával is). Üvegezett fakeretben. 42,5x57 cm. Gyűjtői darab! / Imre Bak (1939-2022): Our traps. Screenprint on paper, signed lower right. Framed. Collector's item!
Maurer Dóra (1937-), Erika Kiffl (1939-): DIALÓG Relatív Quasi-képek (6 lap komplett mappa), 1990. 3-3 db eredeti, a művészek által (Erika Kiffl, Maurer Dóra) készített, aláírt és számozott eredeti fotográfia kartonon kiadói mappában. Mindegyik számozott: 269/300 és jelzett. 3 db Maurer Dóra alkotás mérete: 17,5x12,5 cm. Erika Kiffl alkotások mérete: 17,5x12,5 cm.
feLugossy László (1947-): Ugyanaz a Mások, 2015. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 100x50 cm. Proveniencia: korábban Gergely Iván közgazdász gyűjteményében. / oil on canvas, signed on the reverse