Festmény, műtárgy, papírrégiség TEREMÁRVERÉS tételei

Tételek száma: 232

10284.

Kikiáltási ár:
850 000 Ft
2 202,07
2 428,57

Hencze Tamás (1938-2018): Háromszögletű tér I., 1980. Ofszetfesték, karton, jelzett. 88x66 cm. Reprodukálva: Hajdu István: Gondolat girlandok Hencze Tamásnak. Formázott képek a 80-as évek elejéről. Bp., 2015., Galéria Neon (oldalszám nélkül) Üvegezett fakeretben. / Tamás Hencze (1938-2018): Rectangular space I. Offset paint on paper, signed, 88x66 cm. Reproduced in the book: Hajdu István: Gondolat girlandok Hencze Tamásnak. Formázott képek a 80-as évek elejéről. Bp., 2015., Galéria Neon. Framed.
10285.

Hencze Tamás (1938-2018): Háromszögletű tér I., 1980. Ofszetfesték, karton, jelzett. 88x66 cm. Reprodukálva: Hajdu István: Gondolat girlandok Hencze Tamásnak. Formázott képek a 80-as évek elejéről. Bp., 2015., Galéria Neon (oldalszám nélkül) Üvegezett fakeretben. / Tamás Hencze (1938-2018): Rectangular space I. Offset paint on paper, signed, 88x66 cm. Reproduced in the book: Hajdu István: Gondolat...

Kikiáltási ár:
1 300 000 Ft
3 367,88
3 714,29

Konok Tamás (1930-2020): Kompozíció vörössel (sine loco et anno), 2000. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 53/60. Plexiüvegezett keretben. 30×30 cm. / Screenprint on paper, signed, numbered: 53/60. Framed.
10286.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
388,60
428,57

10287.

Hommage a Széchenyi. Supka Magdolna és Kosáry Domokos előszavával. H., é., ny. n. 2 lev. (előszó), 1 lev. (a művészek rövid bemutatása), 12 t. Almásy Aladár, Gaál József, Kárpáti Tamás, Korányi Gábor, Muzsnay Ákos, Parádi Tamás, Prutkay Péter, Püspöky István, Somogyi Győző, Szabados Árpád, Szabó Tamás és Szemethy Imre egy-egy sokszorosított grafikája, paszpartuban, a művész aláírásával, 19x29 és 2...

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
388,60
428,57

Csáki-Maronyák József (1910-2002): Balatoni kirándulók (őszi táj). Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 80x100 cm.
10288.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
388,60
428,57

Fejér Csaba (1936-2002): Csendélet ecsetekkel. Olaj, farost, jelezve balra lent. 35x68 cm Üvegezett fakeretben. / oil on wood fibre, signed lower left, framed.
10289.

Kikiáltási ár:
130 000 Ft
336,79
371,43

Tóth Menyhért (1904-1980): Pulyka. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 42x30 cm. / oil on board, signed, framed
10290.

Kikiáltási ár:
900 000 Ft
2 331,61
2 571,43

10291.

Kikiáltási ár:
340 000 Ft
880,83
971,43

10292.

Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1 036,27
1 142,86

Konok Tamás (1930-2020): Geometrikus kompozíció (sine loco et anno), 2000. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 53/60. Plexiüvegezett keretben. 30×30 cm. / Screenprint on paper, signed, numbered: 53/60. Framed.
10293.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
388,60
428,57

10294.

Kikiáltási ár:
320 000 Ft
829,02
914,29

feLugossy László (1947-): Ugyanaz a Mások, 2015. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 100x50 cm. Proveniencia: korábban Gergely Iván közgazdász gyűjteményében. / oil on canvas, signed on the reverse
10296.

Kikiáltási ár:
320 000 Ft
829,02
914,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft