Festmény, műtárgy, papírrégiség TEREMÁRVERÉS tételei

Tételek száma: 232

Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Csillag és hold (cím nélkül). Olaj, farost. Hátoldalán jelzett ás Bada Zoltán igazolásával. Sérült. 49x49 cm.
10297.

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
414,51
457,14

Pauer Gyula (1941-2012): Két plasztikus kép I., 1996. Akril, vászon. Jelezve jobbra lent: Pauer 96. Hátoldalon címkén is jelzett: Pauer és Pauer Stúdió pecsét. Reprodukálva a művész honlapján: http://www.pauergyula.hu/kepzomuveszeti/munkak902000.html 70x70 cm. Apró foltokkal. / Acrylic on canvas, signed lower right, with artist's stamp on the reverse. 70×70 cm. Reproduced on the artist's homepage: http://www.pauergyula.hu/kepzomuveszeti/munkak902000.html. Slightly stained.
10298.

Pauer Gyula (1941-2012): Két plasztikus kép I., 1996. Akril, vászon. Jelezve jobbra lent: Pauer 96. Hátoldalon címkén is jelzett: Pauer és Pauer Stúdió pecsét. Reprodukálva a művész honlapján: http://www.pauergyula.hu/kepzomuveszeti/munkak902000.html 70x70 cm. Apró foltokkal. / Acrylic on canvas, signed lower right, with artist's stamp on the reverse. 70×70 cm. Reproduced on the artist's homepage:...

Kikiáltási ár:
320 000 Ft
829,02
914,29
20

Haraszty István (1934-2022): Sziporkák, 2006. Akril, farost, jelzett a hátoldalán, keretben, 80×60 cm.
10299.

Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1 036,27
1 142,86

Deim Pál (1932-2016): Alkonyat. Tempera, karton, papírra kasírozva, jelezve jobbra lent. Proveniencia: Haraszty-gyűjtemény. Üvegezett fakeretben, 35×49,5 cm. / tempera on paper, signed, framed
10300.

Kikiáltási ár:
340 000 Ft
880,83
971,43

Gyémánt László (1935-): Női portré. Olaj, karton, jelzett. Proveniencia: Haraszty-gyűjtemény. Üvegezett keretben, 23×15 cm. / László Gyémánt (1935-): Portrait. Oil on board, signed. Framed with glass, 23×15 cm
10301.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
259,07
285,71

Schéner Mihály (1923-2009): Huszár Ő, meg én. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Schéner Mihály autográf feliratával, fakeretben, 60×80 cm.
10302.

Kikiáltási ár:
130 000 Ft
336,79
371,43

Ottó László (1966-): Festmény (1), 2006. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Proveniencia: Haraszty-gyűjtemény. 80×80 cm. / Acrylic on canvas, signed on the reverse.
10303.

Kikiáltási ár:
420 000 Ft
1 088,08
1 200,00

Hencze Tamás (1938-2018): Struktúrák (cím nélkül), 1970-es évek. Olaj, karton, jelzett a hátoldalán. 47x34 cm. Üvegezett keretben. / Tamás Hencze (1938-2018): Structures (untitled). Oil on board, signed, 47x34 cm. Framed.
10304.

Kikiáltási ár:
750 000 Ft
1 943,01
2 142,86

10305.

Kikiáltási ár:
420 000 Ft
1 088,08
1 200,00

Deim Pál (1932-2016): Köztéri plasztika terv, 1971. Tus, papír, jelezve jobbra lent: "Édeskének tisztelettel, Deim Pál, 1971 szept 8, Villány". Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész részére szóló ajándékozási sorokkal! Hátoldalán Deim Pál autográf feliratával. Proveniencia: Haraszty-gyűjtemény. Lapon halvány folttal. Üvegezett keretben, 34×44 cm. / ink on paper, signed, with Pál Deim"s autograph dediccation. framed
10306.

Deim Pál (1932-2016): Köztéri plasztika terv, 1971. Tus, papír, jelezve jobbra lent: "Édeskének tisztelettel, Deim Pál, 1971 szept 8, Villány". Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész részére szóló ajándékozási sorokkal! Hátoldalán Deim Pál autográf feliratával. Proveniencia: Haraszty-gyűjtemény. Lapon halvány folttal. Üvegezett keretben, 34×44 cm. / ink on pap...

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
518,13
571,43

Kozma István (1937-2020): Kompozíció aktok (Nagybányai akt). Olaj, karton, jelezve jobbra lent, a hátoldalon autográf felirattal, 94×70 cm. Proveniencia: Banner Zoltán (1932-) művészettörténész, író gyűjteményéből. Dekoratív fakeretben. / István Kozma (1937-2020): Nude (in Baia Mare). Oil on board, signed lower right, on the reverse with the artist's autograph description. 94×70 cm. Provenance: from the collection of art historian Zoltán Banner (1932-).
10307.

Kozma István (1937-2020): Kompozíció aktok (Nagybányai akt). Olaj, karton, jelezve jobbra lent, a hátoldalon autográf felirattal, 94×70 cm. Proveniencia: Banner Zoltán (1932-) művészettörténész, író gyűjteményéből. Dekoratív fakeretben. / István Kozma (1937-2020): Nude (in Baia Mare). Oil on board, signed lower right, on the reverse with the artist's autograph description. 94×70 cm. Provenance: fr...

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
466,32
514,29

10308.

Paál Albert (1895-1968): Nagybányai táj. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Reprodukálva: Sümegi György: Dokumentumok Paál László és Paál Albert festőművészek munkásságáról. Bp., 2024, Könyvpont, 66. o. Dekoratív fakeretben, 120×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Albert Paál (1895-1968): Landscape around Baia Mare. Oil on canvas, signed lower right. Reproduced in the book: Sümeg...

Kikiáltási ár:
550 000 Ft
1 424,87
1 571,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft