Festmény, műtárgy, papírrégiség TEREMÁRVERÉS tételei

Tételek száma: 232

10309.

Kikiáltási ár:
1 400 000 Ft
3 626,94
4 000,00

Sztelek Norbert (1884-1956): Nagysomkúti kőkereszt.  Pasztell, papír, jelezve balra lent, 29 x 29 cm. Keretben.
10310.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86

Faragó Márton (1880-1956): Balatoni táj, 1935. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 36×51 cm. / oil on canvas, signed lower right
10311.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43

10312.

Kikiáltási ár:
500 000 Ft
1 295,34
1 428,57

Csordák Lajos (1864-1937): Libás udvar. Olaj, falemez. Jelzett. Néhány repedéssel a mázon. Dekoratív keretben, 50x60 cm. / Lajos Csordák (Ľudovít Čordák, 1864-1937): Yard with geese. Oil on wood, signed, with very slight surface wear, framed. 50x60 cm
10313.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57
11

Vaszary János (1867-1939): Szobor. Ceruza, papír, jelzés nélkül, Vaszary János hagyatéka bélyegzőkkel. Üvegezett fakeretben, 19x14 cm. / János Vaszary (1867-1939): Statue. Pencil on paper, unsigned, with estate stamps, framed
10314.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57

Mednyánszky László, báró (1852-1919): Hegyi patak. Olaj, fa, j.j.l.: Mednyánszky, hátoldalán MNG bírálati szám: 2007/979, restaurált. Fakeretben. 26,5x35,5 cm. Az MNG bírálat szerint "Mednyánszky László jelzett olajvázlata. / oil on wood, signed lower right, restored, with Hungarian National Gallery jury no. 2007/979 on the reverse, restored framed, 26,5x35,5 cm. According to the Hungarian National Gallery jury "László Mednyánszky's signed study."
10315.

Mednyánszky László, báró (1852-1919): Hegyi patak. Olaj, fa, j.j.l.: Mednyánszky, hátoldalán MNG bírálati szám: 2007/979, restaurált. Fakeretben. 26,5x35,5 cm. Az MNG bírálat szerint "Mednyánszky László jelzett olajvázlata. / oil on wood, signed lower right, restored, with Hungarian National Gallery jury no. 2007/979 on the reverse, restored framed, 26,5x35,5 cm. According to the Hungarian Nationa...

Kikiáltási ár:
900 000 Ft
2 331,61
2 571,43

Gulácsy Lajos (1882-1932): Jelenet. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent: Gulácsy. 9x14,5 cm. Proveniencia: Vásárlás a budapesti Piktúra Galériában. Üvegezett keretben / pencil on paper, signed, framed
10316.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
725,39
800,00

Tipary Dezső (1887-1967): Dunapart, háttérben Esztergom, 1925. Pasztell, karton, jelzett. Üvegezett fakeretben. 46,5x59,5 cm / Dezső Tipary (1887-1967): Banks of the Danube, with Esztergom in the background. Pastell on paper, signed. Framed, 46,5x59,5 cm
10317.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
388,60
428,57
10

Kató Kálmán (1876-1946): Budapesti panoráma a Lánchíddal. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. Antik, korabeli, kissé sérült fakeretben, 50×67,5 cm / oil on wood, signed, framed
10318.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
310,88
342,86

Hanna Melanie/Mela (1892-1973): Kincskeresők, 1921. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 38x26,5 cm / ink on paper, signed lower right, framed
10319.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57

Czóbel Béla (1883-1976): Nagyvárosi forgatag. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent: Czóbel. Proveniencia: Papp János, a Vakok Iskolájának helyettes igazgatójának gyűjteményéből. Mellékelve egy Czóbel Béla által Papp Jánosnak küldött képeslap. 30x23,5 cm. Paszpartuban.
10320.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
388,60
428,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft