11033.
42. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
42 000 Ft
Aba-Novák Vilmos (1894-1941): Aratás. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (67), üvegezett fakeretben, 30,5x43 cm / Etching on paper, signed, numbered (67), framed30,5x43 cm