11015.
42. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
42 000 Ft
108,81 EUR, 120,00 USD
Faragó Géza (1877-1928): Párizsi dáma. Ceruza, fedőfehér, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 39,5×29,5 cm