11011.
42. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
120 000 Ft
Husovszky János (1883-1961): Nagybányai házak. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 56,5×50 cm / János Husovszky (1883-1961): Houses in Baia Mare. Oil on canvas, signed lower right, framed.