11040.
42. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
70 000 Ft
Knopp Imre (1867-1945): Női portré (Gombaszögi Ella?). Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán régi kiállítási raglap töredékkel (Műcsarnok?), 65×54 cm / oil on canvas, signed, with old exhibition label on the reverse.