11004.
42. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
60 000 Ft
18
Schubert Ernő (1903-1960): Kislány portré, 1938. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 66×59,5 cm / Ernő Schubert (1903-1960): Portrait, 1939. Pastell on paper, signed lower right. Framed, 66×59,5 cm