Kortárs festmények és grafikák Tételek száma: 90
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3027929
11075
42
80000
Contemporary paintongs and graphics
Bálint Endre (1914-1986): Cím nélkül IX. Montázs, farost, hátoldalán jelzett és datált (Bálint 985 VI. 9) valamint fia, Bálint István eredetiség igazolásával, üvegezett fakeretben, 30×60 cm 3121901
11076
42
95000
Lakner László (1936-): Sántha Ilona portréja, 1963. Tus, toll, papír, jelezve jobbra lent: Lakner 963. 22x17,5 cm. / ink on paper, signed 3096806
11077
42
150000
Konok Tamás (1930-2020): Konstruktivista kompozíció (sine loco et anno), 2000. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 53/60. Plexiüvegezett keretben. 30×30 cm / Screenprint on paper, signed, numbered: 53/60. Framed.
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
3077225
11078
42
44000
Hetey Katalin (1924-2010): Geometria. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (27/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (27/40). 2864876
11079
42
150000
Haász Katalin (1971-): OSAS darab, 2019. Akril, papír applikáció, papír. Jelezve jobbra lent: Haász Katalin 2019, balra lent: 0 1/1. 83×58 cm. Reprodukálva a művész honlapján: http://www.katihaasz.art/work/osas-piece-unique-4-xiv. Üvegezett fakeretben. / acrylic and collage on paper, signed, numbered 0 1/1, framed. Reproduced on the artist"s homepage: http://www.katihaasz.art/work/osas-piece-uniqu...
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
3116963
11080
42
260000
Kikiáltási ár:
260 000 Ft
3117006
11081
42
380000
Csiky Tibor (1932-1989): Hullámzó formák (cím nélkül), 1967. Filctoll, tus, papír. Jelzett a hátoldalán. 32x24 cm. Üvegezett keretben./ felt pen and ink on paper, signed on the reverse. Framed
Kikiáltási ár:
380 000 Ft
3032390
11082
42
95000
Kelle Antal (1953-): Twisted, 2021. Kollázs, karton, papír. Jelzett, számozott (0 1/1). 26,5x21 cm. Egyedi, gyűjtői darab! / Antal Kelle (1953-): Twisted, 2021. Collage. Signed, numbered (0 1/1). Framed. 26x21 cm. Unique, collector"s piece! 3121798
11083
42
400000
Halmi-Horváth István (1973-): Architekton B/II., 2007. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 50×50 cm / Acrylic on canvas, signed on the reverse.
Kikiáltási ár:
400 000 Ft
3096803
11084
42
150000
Konok Tamás (1930-2020): Kompozíció (sine loco et anno), 2000. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 53/60. Plexiüvegezett keretben. 30×30 cm / Screenprint on paper, signed, numbered: 53/60. Framed.
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
3032382
11085
42
120000
Haász István (1946-): Cím nélkül, 2021. Giclée nyomat, papír. Jelzett, számozott (0 1/1). 24x23,5 cm. Egyedi, gyűjtői darab! / István Haász (1946-): Untitled, 2021. Giclée print on paper. Signed, numbered (0 1/1). 24x23,5 cm. Unique, collector"s piece!
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
3032368
11086
42
140000
Haász Katalin (1971-): Catenary Irises, 2021. Olaj, kollázs, papír. Jelzett, számozott (0 1/1). 23x23 cm. Egyedi, gyűjtői darab! / Katalin Haász (1971-): Catenary Irises, 2021. Oil and collage on paper. Signed, numbered (0 1/1). 23x23 cm. Unique, collector"s piece!
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft