11107.
42. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
36 000 Ft
Banga Ferenc (1947-): Banga - Babitsról, Banga Ferenc metszetei I-IX. 9 db linómetszet külön álló lapon, papÃr, mindegyik jelzett, mindegyik számozott (25/99). Bp., 2004, Akadémiai Kiadó. Parti Nagy Lajos bevezetÅ‘jével. Kiadói vászonborÃtású mappában. Komplett, hiánytalan! 12,3x14,1 cm