11137.
42. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
70 000 Ft
181,35 EUR, 200,00 USD
Bordi András (1905-1989): Maros menti dombok (Erdély), 1972. Akvarell, papír, jelezve balra lent, 34×48,5 cm. Proveniencia: Banner Zoltán (1932-) művészettörténész, íróm az 1978-ban megjelent Bordi András monográfia szerzőjének gyűjteményéből. Üvegezett fakeretben. / Bordi András (1905-1989): Hills around the Mures, 1972. Watercolour on paper, signed lower left. 34×48,5 cm. Provenance: from the collection of art historian Zoltán Banner (1932-). Framed