11138.
42. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
60 000 Ft
155,44 EUR, 171,43 USD
Budahelyi Tibor (1945-), Dobány Sándor (1954-), Ézsiás István (1943-), Kazimour Antal (1954-): össz. 8 db mű (művészenként 2 db). Többféle technika (sokszorosított grafika), papír, mind jelzett. Lapméret: 29x29 cm. É.n. (1980 körül). Eredeti kiadói karton mappában, mappa belső borítóján Bak Imre bevezetőjével, mappa külső borítóján kisebb folttal, máskülönben jó állapotban.