Csiky Tibor (1932-1989): Hullámzó formák (cím nélkül), 1967. Filctoll, tus, papír. Jelzett a hátoldalán. 32x24 cm. Üvegezett keretben./ felt pen and ink on paper, signed on the reverse. Framed