11161.
42. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
50 000 Ft
Edita Ambrušová (1920-2015), szlovák festő: Pozsonyi látkép a várral, 1988. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 90x70 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Edita Ambrušová (1920-2015), Slovakian painter: Panorama of Bratislava. Oil on canvas, signed, framed. 90x70 cm. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!