11090.
42. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
90 000 Ft
Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Arányok, 1979. Tus, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán R 79/5 életmű katalógusszámmal. 30,5×42 cm. Üvegezett fakeretben. / ink on paper, signed lower left, with oeuvre catalogue no. R 79/5 on the reverse, framed