11136.
42. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
50 000 Ft
129,53 EUR, 142,86 USD
Incze István (1905-1978): Maros Marosvécsnél (Erdély), 1974. Olaj, karton, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 34,5×49 cm / oil on board, signed lower right, framed