11080.
42. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
260 000 Ft
673,58 EUR, 742,86 USD
Jovánovics Tamás (1974-): Párhuzamos axonometria, 2019. Akril,, papír. Jelezve jobbra lent. J 1/1 számozással. 48×39 cm. Üvegezett fakeretben. / acrylic on paper, signed, numbered J 1/1, framed.