11087.
42. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
100 000 Ft
Kass János tizenöt rézkarca az Ember tragédiájához. (Előszó: Juhász Ferenc.) Bp., 1967, Magyar Helikon. (Kner ny., Pénzjegy ny.) 10 lev., 15 t. (rézkarcok), 15 lev. (feliratos hártyapapírok a táblákhoz). 525-ből a 140. géppel számozott példány, Kass János (1927-2010) és Juhász Ferenc (1928-2015) által aláírt. Kiadói egészvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal