11092.
42. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
260 000 Ft
673,58 EUR, 742,86 USD
Kovács Attila (1938-2017): 2 db kompozíció, 1968-69. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (68/75 és 56/75) a hátoldalán, 20x80 (x2) cm. Mindkettő ugyanazon üvegezett keretben. Korai, gyűjtői darabok!/ 2 serigraphies on paper, signed and numbered (68/75 and 56/75) on the reverse, in one frame