11131.
42. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
340 000 Ft
880,83 EUR, 971,43 USD
Molnár Sándor (1936-2022): KompozÃció, 1975. Vegyes technika, papÃr. Jelezve jobbra lent. Ãœvegezett fakeretben. 39,5×28,5 cm / mixed technique on paper, signed, framed