11098.
42. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
34 000 Ft
Sajdik Ferenc (1930-): "A ló kérdez" (Ludas Matyi címlap rajz, 1988. július 6.). Tus, akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva, kartonon Sajdik Ferenc nevével, címével és Ludas Matyi címlap rajz, 1988. július 6. feliratozva. 32x23 cm