11144.
42. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
20 000 Ft
51,81 EUR, 57,14 USD
Szegő Gizi (1902-1985): Háry János karikatúrák vázlatai, 11 db. Tus, akvarell, papír, mind jelzett és mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel valamint a karikatúrák címeivel, szövegével. Kb. 14,5x21 cm és 18,5x25 cm közötti méretekben.