Kortárs festmények és grafikák

Tételek száma: 90

Schöffer, Nicolas (Miklós) (1912-1992): Varigráfiák, mappa 10 lappal, 1987. Szitanyomat, papír, mindegyik jelzett és számozott (40/120), lapméret: 70×50 cm. Forma 5 Környezetformáló Munkaközösség közreműködésével a Pesti Műhelyben került kivitelezésre. Kiadói vászonborítású mappában. Hiánytalan, komplett gyűjtői ritkaság! / 10 serigraphies on paper, all of them signed and numbered (40/120), sheet size: 70×50 cm, in original folder. Complete collector's item!
11099.

Schöffer, Nicolas (Miklós) (1912-1992): Varigráfiák, mappa 10 lappal, 1987. Szitanyomat, papír, mindegyik jelzett és számozott (40/120), lapméret: 70×50 cm. Forma 5 Környezetformáló Munkaközösség közreműködésével a Pesti Műhelyben került kivitelezésre. Kiadói vászonborítású mappában. Hiánytalan, komplett gyűjtői ritkaság! / 10 serigraphies on paper, all of them signed and numbered (40/120), sheet ...

Kikiáltási ár:
900 000 Ft
2 331,61
2 571,43

Konok Tamás (1930-2020): Konstruktív kompozíció (sine loco et anno), 2000. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 53/60. Plexiüvegezett keretben. 30×30 cm / Screenprint on paper, signed, numbered: 53/60. Framed.
11100.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
388,60
428,57

Wahorn András (1953-): Három szemű kukac. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (6/5), üvegezett fakeretben. 21×30 cm / Computer print on paper, signed, numbered (6/5), framed with glass, 21×31 cm
11101.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
62,18
68,57

Pleidell János (1915-2007): Balatoni fények, 1985. Akvarell, papír, jelezve jobbra fent. Üvegezett fakeretben, 30×41 cm / János Pleidell (1915-2007): Lights at Balaton, 1985. Watercolour on paper, signed. Framed with glass, 30×41 cm
11102.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86

Vinkler László (1912-1980): Bálványok, 1967. Tus, papír, jelzett. Reprodukálva: Muladi Brigitta: Vinkler László, Szeged, 2001, 30. o. (könyv mellékelve). Üvegezett fakeretben, 30×21 cm
11103.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
98,45
108,57

Künstler machen Fahnen für Rottweil (Művészek zászlót készítenek Rottweil városának). Stadtfest Rottweil 74 /13.-16. September. Többek közt Bak Imre, Fajó János, Gáyor Tibor, Hencze Tamás, Kocsis Imre, Maurer Dóra, Mengyán András, Nádler István valamint neves német és nemzetközi művészek alkotásaival. Nyomat, karton, jelzett a nyomaton. Fedlap velúr betűkkel borítva. Kb. 250 oldal. 22x7,3x7,6 cm. Fedlap és néhány lap alja kissé foltos. Ritka avantgárd kiadvány!
11104.

Künstler machen Fahnen für Rottweil (Művészek zászlót készítenek Rottweil városának). Stadtfest Rottweil 74 /13.-16. September. Többek közt Bak Imre, Fajó János, Gáyor Tibor, Hencze Tamás, Kocsis Imre, Maurer Dóra, Mengyán András, Nádler István valamint neves német és nemzetközi művészek alkotásaival. Nyomat, karton, jelzett a nyomaton. Fedlap velúr betűkkel borítva. Kb. 250 oldal. 22x7,3x7,6 cm. ...

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57

Fejér Csaba (1936-2002): Tiszapart. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. 40x48 cm Üvegezett fakeretben. / oil on wood fibre, signed lower right, framed.
11105.

Kikiáltási ár:
130 000 Ft
336,79
371,43

Banga Ferenc (1947-): Banga - Babitsról, Banga Ferenc metszetei I-IX. 9 db linómetszet külön álló lapon, papír, mindegyik jelzett, mindegyik számozott (25/99). Bp., 2004, Akadémiai Kiadó. Parti Nagy Lajos bevezetőjével. Kiadói vászonborítású mappában. Komplett, hiánytalan! 12,3x14,1 cm
11107.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
93,26
102,86

Markó Erzsébet (1947-): Szökőkút. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 60×80 cm
11108.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
142,49
157,14

Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40). 45×34 cm / screenprint on paper, artist"s proof, signed
11109.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
142,49
157,14

Bálint Endre (1914-1986): Allegro Barbaro III., 1978. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/100). 44x25,5 cm.
11110.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
181,35
200,00

11111.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
72,54
80,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft