Kortárs festmények és grafikák

Tételek száma: 90

Incze István (1905-1978): Maros Marosvécsnél (Erdély), 1974. Olaj, karton, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 34,5×49 cm / oil on board, signed lower right, framed
11136.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86

Bordi András (1905-1989): Maros menti dombok (Erdély), 1972. Akvarell, papír, jelezve balra lent, 34×48,5 cm. Proveniencia: Banner Zoltán (1932-) művészettörténész, íróm az 1978-ban megjelent Bordi András monográfia szerzőjének gyűjteményéből. Üvegezett fakeretben. / Bordi András (1905-1989): Hills around the Mures, 1972. Watercolour on paper, signed lower left. 34×48,5 cm. Provenance: from the collection of art historian Zoltán Banner (1932-). Framed
11137.

Bordi András (1905-1989): Maros menti dombok (Erdély), 1972. Akvarell, papír, jelezve balra lent, 34×48,5 cm. Proveniencia: Banner Zoltán (1932-) művészettörténész, íróm az 1978-ban megjelent Bordi András monográfia szerzőjének gyűjteményéből. Üvegezett fakeretben. / Bordi András (1905-1989): Hills around the Mures, 1972. Watercolour on paper, signed lower left. 34×48,5 cm. Provenance: from the co...

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
181,35
200,00

11138.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43

Lossonczy Tamás (1904-2009), 4 db mű: Arcok és alakok, 2003. Ceruza, papír, mindegyik jelzett. 15x9 cm körüli méretekben. Üvegezett keretekben.
11139.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86

Kádár György (1912-2002): "Kék konstrukció". Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 50x40 cm. Fakeretben / oil on canvas, signed, framed
11140.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
310,88
342,86

Péli Tamás (1948-1994): Vándorok, 1984. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent: PTK 84. Üvegezett fakeretben. 20,5x29 cm
11141.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86

11142.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
259,07
285,71

Reigl Judit (1923-2020): Portré. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, számozott: 1009/1500, 19,5x24 cm / screenprint on paper, signed on the print, numbered: 1009/1500
11143.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
46,63
51,43

Szegő Gizi (1902-1985): Háry János karikatúrák vázlatai, 11 db. Tus, akvarell, papír, mind jelzett és mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel valamint a karikatúrák címeivel, szövegével. Kb. 14,5x21 cm és 18,5x25 cm közötti méretekben.
11144.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14

Joseph Kádár (1936-2019): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, vegyes technika, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 26x26 cm
11145.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
88,08
97,14

Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Lyukas kép (cím nélkül). Olaj, farost. Jelzés nélkül. Szélein kisebb sérülésekkel. 122x83 cm. / KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11146.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
362,69
400,00

feLugossy László (1947-): ReSÁMÁN, 1987. Tus, papír, jelezve a hátoldalán: feLugossy L, ReSÁMÁN, '87. 29x21 cm. A szentendrei Vajda Lajos Stúdió alapító tagjaként feLugossy László már közel 50 éve a kortárs magyar képzőművészet egyik meghatározó alakja. Az 1980-as években több a sámánizmussal kapcsolatos műve született, így pl. "Sámán és a nők". Több alkotásán megjelent a sámánlétra mint motívum, így a most árverésen szereplő darabunkon is. Gyűjtői, az életmű szerves részét képező alkotás!
11147.

feLugossy László (1947-): ReSÁMÁN, 1987. Tus, papír, jelezve a hátoldalán: feLugossy L, ReSÁMÁN, '87. 29x21 cm. A szentendrei Vajda Lajos Stúdió alapító tagjaként feLugossy László már közel 50 éve a kortárs magyar képzőművészet egyik meghatározó alakja. Az 1980-as években több a sámánizmussal kapcsolatos műve született, így pl. "Sámán és a nők". Több alkotásán megjelent a sámánlétra mint motívum, ...

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
181,35
200,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft