Kovács Attila (1938-2017): Geometrikus kompozíció, 1969/71. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (7/100) a hátoldalán, 29,5x84 cm. / screenprint on paper, signed and numbered (7/100) on the reverse
Szenes Árpád (1897-1985): Gesztusok (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 49/100, 45x26 cm / screenprint on paper, signed on the print, numbered: 49/100
Soltész Zoltán (1909-1990): Téli Kárpátok (Kárpátalja). Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben, 60×80 cm / Zoltán Soltész (1909-1990): Carpathians in winter (Carpatho-Ukraine). Oil on canvas, signed. Framed, 60×80 cm
Kőrösi Papp Kálmán (1940-): Emlékmű, 1970-es évek. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 50x60 cm. Dekoratív fakeretben. / oil on fibre wood, signed, with autograph description on the reverse, framed. 50x60 cm