5 000 Ft
Győri Illés István: Dalol a munka dalol a gép. Versek. Kossa István előszavával. Bp., 1948, Athenaeum, 96 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. "Ebből a műből 5200 példány készült, melyből 200 számozott amateur példányt a szerző sajátkezű aláírásával látott el." Számozott (118./200), a szerző által ALÁÍRT példány.