5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Kallós Ede: Nevek és napok. A szerző, Kallós Ede (1882-1950) klasszika-filológus által Vidor Emil (1867-1952) szecessziós műépítész, a Palatinus-házak tervezője, a nagypolgári villaépítészet mestere részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1943, Dr. Vajna és Bokor, 383 p. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, a kötet végén és a lapok szélein ceruzás bejegyzésekkel.